Nejlevnější mytí fasád, střech, průmyslových i obytných objektů

Máme otevřeno NON-STOP

Odstranění graffiti

Čištění povrchů od graffiti a tagů: ataky z jakýchkoliv povrchů staveb odstraníme rychle, jednoduše a efektivně – Přijedeme zdarma – Poptávka, online dotazy

Odstraňování graffiti vandalismu

Poskytujeme službu odstranění graffiti pro vlastníky a správce nemovitostí, pro správu státního majetku, kraje, města a obce. Při odstraňování graffiti používáme pouze biologicko-odbouratelné odstraňovače, které jsou velmi šetrné k okolnímu prostředí. Odstraníme i zbytky a stíny po odstraňování barev.

Odstraníme sprejové barvy, tagovací fixy na syntetické bázi, lihových a permanentních fixech, barvy, voskovky a jiné tuhy a pastelky
Z materiálu povrchů staveb jako je např. cihla, beton, kámen, omítka. Ze zdí, dopravních značek, semaforů a sloupů veřejného osvětlení, poštovních schránek, mobiliáře dětských hřišť, reklamních značek a poutačů, zastávek hromadné dopravy, osobních, nákladních a obytných aut, podkladů ošetřených epoxidovým nátěrem, židlí, stolů, tabulí, plastů a mnoha dalších povrchů.

Odstranění graffiti

Naše zkušenosti s odstraňováním graffiti

Vyzkoušeli jsme za dobu našeho působení na trhu mnoho metod i produktů pro odstraňování graffiti. Bohužel úspěšnost odstranění nebyla vždy 100%. A proto jsme se rozhodli spolupracovat jen s odborníky a používat odstraňovače, které opravdu odstraňují. Získali jsme možnost spolupracovat s obchodními partnery, kteří vyrábějí odstraňovače, ochranné nátěry a přitom se věnují oboru odstraňování graffiti již více jak 30let. Tím jsme získali nedocenitelné zkušenosti. Dokážeme odstranit jakékoliv graffiti barvy aniž bychom poškodili podkladový povrch Vaší stavby či mobiliáře.

Čištění a odstranění graffiti

Zavolejte nám na 800 221 227 nebo vyplňte poptávkový formulář níže a my vám zavoláme pro bezplatnou konzultaci.

Při odstraňování graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je potřeba dopředu zákazníkům zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %.

Ochrana povrchu – anti graffiti

Pokud je majitelem kladen důraz na snadnou odstranitelnost graffiti ataku, aniž by došlo k poškození podkladu, doporučujeme aplikaci sakrificiálního – jednorázového ochranného antigraffiti nátěru. Zaručíme tak povrchu přirozenou paropropustnost. Zabráníme tak následnému ataku graffiti proniknout do struktury povrchu. Tím ušetříte vaše budoucí investice. Tento typ jednorázové ochrany je zejména doporučován pro památky a povrchy domů a staveb v památkových zónách a rezervacích.

V případě, že je požadována ochrana povrchu i v místech s velmi častým atakem vandalismu, aplikujeme na povrch permanentní ochranný anti graffiti nátěr. Tento preventivní nátěr pak stavbě zaručí možnost mnohonásobného odstranění, aniž by se tak ochranný nátěr musel obnovit.

Na co si dát pozor při odstraňování graffiti?

U probarvených fasád a strukturovaných omítek je potřeba dopředu počítat i s tím, že při odstraňování graffiti z neošetřených povrchů odstraníme také barevný odstín fasády. V praxi se postupuje tak, že se graffiti zeslabí na největší možnou míru a místo se zamaluje fasádní barvou. Zamalovat graffiti na fasádě ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Kontury Graffiti většinou prostupují a jsou tak vidět jeho původní obrysy.

Jak si službu odstranění graffiti objednat?

VOLEJTE 7 dní v týdnu a to zcela zdarma

Pro objednávku, nacenění volejte bezplatně 7 dní v týdnu na toto číslo: 800 221 227

Provedeme zkoušku zdarma a společně zhodnotíme stav znečištění

Přijedeme v domluvený termín a provedeme zkoušku na cca 1m2 povrchu, kterou doplníme o nezávaznou kalkulaci.

V případě zájmu dohodneme termín a zařídíme objednávku

V případě Vašeho zájmu sepíšeme objednávku a domluvíme termín realizace. Obvykle však tuto službu realizujeme ještě ten den.

Poptávkový formulář

Vaše jméno (*)

Váš kontaktní email (*)

Co potřebujete vyčistit

Kam vám můžeme zavolat (*)

Další podrobnosti: