Nejlevnější mytí fasád, střech, průmyslových i obytných objektů

Máme otevřeno NON-STOP

Čištění historických objektů

Čištění fasád: historické objekty, památkové objekty – Odstranění starých nátěrů – Speciální sochařské práce – Přijedeme: zkouška zdarma – Poptávka, online dotazy

Čištění a mytí historických a památkových objektů

Pamětihodnosti si rozhodně zaslouží naši péči. V průběhu let jejich lesk a sláva pomalu mizí pod nánosem špíny, mechů, plísní a útoky ptáků a vandalů.
Čistit hodnotné památky není stejné jako drhnout zašlou žulovou dlažbu. Je potřeba k nim přistupovat s největší opatrností a učinit protiopatření, aby nedošlo k opětovnému poškození historického povrchu.
Můžeme s hrdostí prohlásit, že společnost Umyjemto má potřebné know-how, což dokazují i reference od hlavního města Ostravy, Opavy, Bohumína, Archivu města Ostravy, a dalších, u kterých jsme za 6 let našeho působení v ČR realizovali již mnoho zakázek.
Realizujeme velké i malé zakázky. Můžete být majitelem domu s historickou hodnotou či úřad městské části, čistíme umělecké fasády, radnice, kostely, vše k naprosté spokojenosti našich zákazníků.

Čištění historických budov

Zavolejte nám na 800 221 227 nebo vyplňte poptávkový formulář níže a my vám zavoláme pro bezplatnou konzultaci.

Máte dotazy nebo chcete nezávazně nacenit čištění? Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář! Domluvíme si s vámi nezávaznou obhlídku zdarma.

Speciální sochařské práce

U některých typů povrchů ušlechtilých materiálů – jako je mramor, teraco, žula, přírodní kámen – se sprejová barva může dostat hluboko do struktury a je problematické ji dokonale odstranit. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. V těchto případech je nutné, povolat další odbornou firmu, např. kameníky, kteří musí mramor krystalizovat. Zde samozřejmě přichází v úvahu zcela jiná cena.

U fasád a strukturovaných omítek je potřeba dopředu počítat s tím, že při odstraňování graffiti z neošetřených povrchů odstraníme také barvu fasády. V praxi se postupuje tak, že se graffiti zeslabí na největší možnou míru a místo se zamaluje fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury.

Odstranění starých nátěrů

Čas od času je potřeba historické objekty renovovat. Pokud stále nevíte, jak si poradit s odstraněním starých nátěrů, obraťte se na profesionály z Umyjemto. Přijedeme a nátěr profesionálně odstraníme.

Hravě odstraníme všechny disperzní nátěry, akryláty, olejové nátěry, latexy a omítky se syntetickým disperzním pojivem. A to jak z omítkových fasád, přírodních kamenů, apod. Námi používané prostředky jsou biologicky odbouratelné a proto nijak neškodí životnímu prostředí.

Jak si službu odstranění graffiti objednat?

VOLEJTE 7 dní v týdnu a to zcela zdarma

Pro objednávku, nacenění volejte bezplatně 7 dní v týdnu na toto číslo: 800 221 227

Provedeme zkoušku zdarma a společně zhodnotíme stav znečištění

Přijedeme v domluvený termín a provedeme zkoušku na cca 1m2 povrchu, kterou doplníme o nezávaznou kalkulaci.

V případě zájmu dohodneme termín a zařídíme objednávku

V případě Vašeho zájmu sepíšeme objednávku a domluvíme termín realizace.

Poptávkový formulář

Vaše jméno (*)

Váš kontaktní email (*)

Co potřebujete vyčistit

Kam vám můžeme zavolat (*)

Další podrobnosti: