Nejlevnější mytí fasád, střech, průmyslových i obytných objektů

Máme otevřeno NON-STOP

Čištění fasád

Čištění fasád: paneláky, průmyslové objekty – Mytí fasád: zateplované domy – Přijedeme: zkouška zdarma – Poptávka, online dotazy

Čištění fasád, odstraňování nánosů na fasádě

Jakékoliv silně znečištěné fasády odborně zbavíme povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Zbavíme dům mikroorganismů, zelený povlak z řas a plísně očistíme šetrně bez poškození fasády, na závěr naneseme fungicidní nástřik.

Čištění a mytí fasád od nečistot, mechů, plísní

Zavolejte nám na 800 221 227 nebo vyplňte poptávkový formulář níže a my vám zavoláme pro bezplatnou konzultaci.

Fasádní systémy jsou náchylné k usazování mikroorganismů všude, kde jsou k množení řas příznivé klimatické podmínky. Je jedno zda se jedná o natřenou, brizolitovou nebo zateplenou fasádu.

Mytí fasád, údržba zateplované fasády

Zvlášť zateplené fasády mívají v technické specifikaci při předání instrukce k čištění jednou za 3 až 8 let. Zateplení totiž snižuje cirkulaci vzduchu, někdy jsou fasády až úplně neprodyšné. Ve vlhku s nedstatkem slunce nestíhají zdi pořádně proschnout, velice často bývá viditelně postižená severní strana domu.

Pokud fasádu nečistíme, vzniklé kolonie mikroorganismů nenávratně znehodnotí líc fasády.

Kromě pravidelného čištění je možné mytí od prachu po stavebních úpravách, celkové mytí před prodejem nemovitosti, umytí uhelného prachu nebo kuchyňských výparů z blízkého komínu. Vyčistíme i okolí domu, terasy, altány, příjezdové cesty.

Mikroorganismy – řasy, černé plísně a jejich spóry, jsou škodlivé pro zdraví člověka. Šíří se vzduchem kolem celého domu, pronikají i dovnitř a vytváří zvlášť nevhodné podmínky pro malé děti a starší lidi.

Čištení fasád bytových domů

Naše služby jsou rovněž určeny bytovým družstvům nebo společenstvím vlastníků jednotek. Specializujeme se na čištění a renovaci fasád bytových a panelových domů od nebezpečných plísní a jiných mikroorganismů, od nezvhledných usazenin prachu, smogu či kouře. Zejména zateplené fasády jsou častokrát kvůli své neprodyšnosti náchylné ke vzniku kolonií mikroorganismů. Tyto mikroorganismy a plísně mohou nenávratně fasádu poškodit, proto po vyčištění vždy aplikujeme fungicidní nástřik. Nenechte fasádu vašeho bytového či panelového domu znehodnotit, zavolejte nám!

Po předložení naší nabídky vám dáme dostatek času na zvážení (například kvůli svolání schůze s členy družstva apod.) a v případě vašeho zájmu zakázku po domluvě zrealizujeme.

Mytí fasád rodinných domů

I váš rodinný dům či vila může vypadat jako nová! Z fasády vašeho domova odstraníme stopy po prach, smogu, sazích z komínů či výparech z kuchyní. A to není zdaleka vše – specializujeme se rovněž na odstraňování bakteriálních mikroorganismů, plísní, řas a podobných zelených nánosů na fasádách libovolného druhu. Dbáme na to, abychom fasádu vůbec nepoškodili, což nám umožňuje naše výšková technika a odborně zaškolený a certifikovaný personál. Pokud chcete, aby domov vaší rodiny vypadal jako nový, či rodinný dům prodáváte a chcete zvýšit jeho atraktivitu a poptávku po něm, jsme pro vás ti praví! Ozvětě se nám!

Jak si službu mytí fasád objednat?

VOLEJTE 7 dní v týdnu a to zcela zdarma

Pro objednávku, nacenění volejte bezplatně 7 dní v týdnu na toto číslo: 800 221 227

Provedeme zkoušku zdarma a společně zhodnotíme stav znečištění

Přijedeme v domluvený termín a provedeme zkoušku na cca 1m2 povrchu, kterou doplníme o nezávaznou kalkulaci.

V případě zájmu dohodneme termín a zařídíme objednávku

V případě Vašeho zájmu sepíšeme objednávku a domluvíme termín realizace.

Poptávkový formulář

Vaše jméno (*)

Váš kontaktní email (*)

Co potřebujete vyčistit

Kam vám můžeme zavolat (*)

Další podrobnosti: