Nejlevnější mytí fasád, střech, průmyslových i obytných objektů

Máme otevřeno NON-STOP

O nás

Něco málo o naší firmě

Společnost UMYJEM-TO s.r.o. vznikla v roce 2011. Po získání zkušeností ze zahraničí kde jsme se zabývali čištěním fasád a objektů různými technologiemi jsme zjistili, že na našem trhu chybí firma, která může nabídnout kompletní servis v tomto odvětví, za rozumnou cenu. Firma UMYJEM–TO s.r.o. se specializuje na umývání a čištění všech povrchů. Používáme profesionální horkovodní vysokotlaké čističe značky Karcher.

Pomocí horké vody nebo páry jsme schopni odstranit 95% všech nečistot z různých druhů povrchů. Na zbývající velmi znečištěné povrchy, nebo impregnaci proti řasám a mechům, používáme vysoce kvalitní ekologicky odbouratelnou chemii značky TrionTensid AB.

Naše zkušenosti spolu s technologií Vám vždy zaručí kvalitní výsledek a Vaší spokojenost za co nejpříznivější cenu!

Nový trend v Čechách: stáli jsme při jeho začátku

Když jsme se před patnácti lety vraceli z prvního školení v Něměcku, hned jsme si začali všímat rozdílů mezi skvoucí čistotou v jejich městech a zašedlými ulicemi doma.

Bylo nám jasné, že to chceme změnit. Zvyšovat kvalitu života všech tím, že zanesené baráky nejasných barev pomůžeme proměnit z depresivních v okouzlující. Přebytky socialismu a zanedbávky raního kapitalismu, nehygienické zdi prorostlé plísněmi proměňujeme v něco nového už víc jak jednu dekádu.

Co pomohlo malé firmě o dvou lidech a pomůže i vám

Co jsme hned ze začátku nechtěli, byla příliš velká investice do plošin a drahé techniky, užívané následně jen sporadicky. Šli jsme tedy opačnou cestou, výškovou techniku si pronajímáme u dlouholetých partnerů. Oproti tomu jsme měli možnost investovat víc do vzdělání a do kvalitních čistících strojů. Dobrý servis zákazníkovi je totiž naše krédo, a nikdy neodcházíme, dokud není zákazník spokojen.

UMYJEMTO.cz