Nejlevnější mytí fasád, střech, průmyslových i obytných objektů

Máme otevřeno NON-STOP

Dejte nám jenom půl dne a uvidíte ten rozdíl! Čištění střech, okapů a jiných těžko přístupných míst

Dejte nám jenom půl dne a uvidíte ten rozdíl! Čištění střech, okapů a jiných těžko přístupných míst 25 května

3 varovné signály, že je čas na čištění střechy

Zanedbaná střecha není jen nevzhledná, ale taky nebezpečná, rychleji stárne a rozkládá se. V mechových porostech se drží voda, čím se zatěžuje střešní konstrukce. Ucpané okapy a svody prispívají k zatížení a zvyšují riziko, že organické nečistoty přeskočí na fasádu a dlažbu kolem domu. Pokud zjistíte jiné výrazné znečištění, jako nánosy v rozích střechy nebo na většině povrchu, začněte vybírat vhodné řešení.

Nemusíte čistit každý rok, aby jste střechu udrželi funkční
Doporučení pro pravidelnou údržbu střechy je rozmezí 3 až 6 let. Záruku na znovu napadení organismy, pokud čistíme u zákazníka tento problém, poskytujeme po dobu tří let. U fasád je tato doba pěti letá, na čem lze ilustrovat, jak velká je přírodní zátěž na střechu a měla by se jí tudíž věnovat dostatečná pozornost.
Čištění okapů a nánosu přírodnin v rozích a koutech střech by se mělo provádět ideálně každý rok, resp. provést alespoň vizuální kontrolu, jestli je střecha zanesená.

Které střechy lze čistit

Čistíme všechny typy, pálené a betonové tašky, eternit, plech, asfaltové šindle. Nikdy na střechu nestoupáme, používáme zásadně zvedací techniku, nelezeme po žebříku který znamená riziko poškození.

Používáme horké vody a nižšího, šetrného tlaku na odstranění všech nečistot a nánosů. Na závěr aplikujeme antimikrobiální nástřik, který odpuzuje mikroorganismy a zabraňuje v usazování plísním.

Zkouška a kalkulace, bez závazku a ihned!

Na zavolání přijedeme obhlídnout situaci. Se zvedací technikou, prohlédneme si své budoucí pracoviště, a pro vaši představu i naši kontrolu kvality, na zkouškou kus střechy umyjeme. Pak vám sdělíme závaznou kalkulaci kterou už později neměníme. Rozhodnete se, kdy chcete střechu umýt a buď se hned domluvíme napevno, nebo si zavoláme později.

Na mytí střech poskytujeme tří letou záruku.